logo

Ontdek alle 36 Changemakers van de 4de Pijlerwedstrijd

Privé: STEM op je favoriete Changemakers: de 10 genomineerden.

Ontdek alle 36 Changemakers van de 4de Pijlerwedstrijd

Ontdek  alle Changemakers die 4de Pijlerinitiatieven hebben ingezonden op de Changemaker-website. Dat zijn ze 36.

Je vindt ze allemaal terug op www.changemakers.11.be/changemakers, samen met alle Changemakers van de Changemakercampagne van 11..11.11

Op de Dag van de 4de Pijler op 7 maart in Het Vlaams Parlement worden de winnaars van de publieksprijs en de juryprijs bekend gemaakt. Met die prijs (2 x € 1500) kunnen de winnende organisatie het werk van  hun Changemaker ondersteunen.

De jury, bestaande uit Maarten Goethals (Eight vzw), Marina Van Huffel (Finado vzw) en Kris Vanslambroeck (zuidexpert 11.11.11) selecteerde een shortlist van 10 genomineerden voor de publieksprijs.

Je kan hier je stem uitbrengen.

ALLE CHANGEMAKERS

  1. Aartsbisschop Simon Ntamwana – Bekribu – Burundi
  2. Aklilu Negussie Mekuria – We Forest – Ethiopië
  3. Alessane ‘Alex’ Amadou Samba Dieng – Een hart voor Senegal – Senegal
  4. Antoine Phambu Lutete en Hannie Umba Lelo / Michel Mayemba – Zaba Kina – Congo
  5. Baguette Kalilou Zabeirou – Arnab vzw  – Niger
  6. Bernardo Caal Xol – Guatebelga – Guatemala
  7. Bertita Zuñiga / Berta Caceres – Honduraswerkgroep – Honduras
  8. Bisshop George Nkuo  – Educate me – Cameroon – Kameroen
  9. Broeder Cyriel – Kisaro – Rwanda
  10. Daniel Pascual – Solidair met Guatemala – Comité de Unidad Campesina (CUC) – Guatemala
  11. Dr. Dinesh Koirala – Ujeli Care Centre Belgium – Nepal
  12. Dr. Emmanuel Kisanga  – Umoja – Tanzania
  13. Elba Rivera Urbina – Vonkita en Nicaraguacomité Sint-Truiden – Nicaragua
  14. Elizabeth Kadzo Masha – Buddies and Friends – Kenia
  15. Ellen Bosch – Ananau / Que Bonito – Peru
  16. Fuzzy – Powerde by Love / Lifeschool Ghana – Ghana
  17. Jonathan Mutegeki – Uganda Projects – Oeganda
  18. José Velazques – Mano a Mano Bolivia  – Bolivia
  19. Kent en Ruth Hodge – Kitanda – Nigeria
  20. Kiki (Kiconco Mercy)  – The Village – Oeganda
  21. Kris Ayu Madina en I Wayan Juliantara – Grenzeloos Milieu – Indonesië (Lombok)
  22. Limbani Mhango – Umoza – Malawi
  23. Martha Mulyau – Penduka – Namibië
  24. Mireille Numbi – Femmes Solidaires – ACV – Matumaina Katanga – Congo
  25. Mohamad – Palestina Solidariteit – Palestina
  26. Moni Martine Sankaredja – Yanfouom – Togo
  27. Nat Son en Mark Desmaele – Angkor Tree Project – Cambodja
  28. Redemptah Sophie Anyango Otieno – Imani vzw – Kenia
  29. Selvam – Sahaya International – India
  30. Sister VALARMATHI  – Ananda vzw – India
  31. Stefanie – Oye  lena – Peru
  32. Tracy Tansia Bibo  – Mamas for Africa – Congo
  33. Tui Sokhoun – RAKO – Cambodja
  34. Vredesgemeenschap van San José de Apartadó – Colombia
  35. William Aragon  – Sasel – El Salvador
  36. Yves Minani – Rugendo – Congo

Blijf op de hoogte

Schrijf je nu in en blijf op de hoogte van vormingen, ontmoetingen, financiële oproepen en andere interessante nieuwtjes.

Onze sponsors